Gdyby nie nadjechali policjanci mogłoby dojść do tragedii

fot. KMP w Lesznie
Patrolowali miasto nocą, kiedy napotkali młodą kobietę leżącą na kolejowym torowisku. Z odległości kilkuset metrów nadjeżdżał już pociąg. Policjanci siłą zdjęli kobietę z torów, która następnie trafiła pod opiekę lekarzy.
REKLAMA

Wczoraj (19 maja br.) przed północą policjanci wydziału prewencji sierż. Mateusz Chmieliński i sierż. szt. Mariusz Angelus patrolowali teren miasta. W pewnym momencie na ul. Tama Kolejowa zauważyli przemieszczającą się w ciemnościach postać. Zainteresowali się nią. Po sprawdzeniu terenu latarkami okazało się, że na znajdujących się w pobliżu torach natrafili na leżącą na torowisku kobietę. Na pobliskim przejeździe kolejowym były już zamknięte szlabany, a od strony Wrocławia nadjeżdżał pociąg. Policjanci siłą wzięli kobietę, która trzymała się torów kolejowych i krzyczała, aby ją zostawili w spokoju.

W radiowozie mundurowi sprawdzili tożsamość kobiety, którą okazała się 30-letnia mieszkanka Leszna. Była nietrzeźwa. Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego, która przewiozła kobietę do szpitala.

 

Monika Żymełka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
33251
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lesznie

kiedy
2021-02-07 16:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 19:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany