29 wrzesień 2020

Rozpoznajesz tą osobę? Zadzwoń - video

fot. KMP w Lesznie
Leszczyńscy policjanci wyjaśniają sprawę uszkodzenia szlabanu znajdującego się przy wjeździe na teren parkingu wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Racławickiej od strony ulicy Sienkiewicza w Lesznie. Kamera monitoringu zarejestrowała moment uszkodzenia oraz wizerunek sprawcy. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby przyczynić się do ustalenia tożsamości osoby znajdującej się na nagraniu.
REKLAMA

Policjanci z Leszna zajmują się sprawą uszkodzenia szlabanu znajdującego się przy wjeździe na parking wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Racławickiej 12-16 od strony ulicy Sienkiewicza w Lesznie. Do uszkodzenia doszło 6 września br. ok. godz. 00.45. Kamera monitoringu zarejestrowała moment uszkodzenia szlabanu, a także wizerunek sprawcy oraz trzech jego towarzyszy.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia oraz rozpoznają mężczyznę - sprawcę zarejestrowano na nagraniu monitoringu. Osoby te proszone są o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego KMP w Lesznie pod numerem telefonu 47 77 31 260 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

 

Monika Żymełka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
24651
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lesznie

kiedy
2021-02-07 16:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 19:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany