5 czerwiec 2020

Uczciwy mężczyzna znalazł portfel z pieniędzmi i przekazał go Policji

fot. KMP w Lesznie
W takich sytuacjach, zawsze należy mieć wiarę w uczciwych ludzi. Mieszkaniec gminy Krzemieniewo z samego rana wsiadając do swojego samochodu pozostawił na dachu portfel z dokumentami i niemałą kwotą pieniędzy. Portfel spadł na jezdnię, jednak znalazł go uczciwy mężczyzna, którego zachowanie zasługuje na wielkie brawa.
REKLAMA

5 czerwca br. rano do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zgłosił się mieszkaniec gminy Krzemieniewo, który przyniósł znaleziony na trasie Pawłowice – Nowa Wieś portfel. Zguba leżała na jezdni, a w jej wnętrzu znajdowały się różne dokumenty, karty oraz pieniądze w kwocie prawie 1500zł.

Policjanci podziękowali uczciwemu znalazcy za ten gest i natychmiast zajęli się ustalaniem właściciela portfela. Dotarli do mieszkańca gminy Krzemieniewo, który jak się okazało z rana prawdopodobnie pozostawił portfel na dachu swojego pojazdu i ruszył w drogę.

Na szczęście przedmiot trafił w ręce uczciwego człowieka, za co w naszej ocenie zasługuje on na gratulacje i pochwałę. Bardzo dziękujemy i gratulujemy wzorowej oraz obywatelskiej postawy! Obyśmy na swojej drodze spotykali tylko takich ludzi!

Monika Żymełka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
33251
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lesznie

kiedy
2021-02-07 16:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 19:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany