28 grudzień 2019

Najnowszy program Kabaretu Nowaki "Za granicą żartu"

kupbilecik24.pl / Najnowszy program Kabaretu Nowaki
Zapraszamy 24 stycznia 2020 roku do Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej, Leszno, ul. Krótka 4.
REKLAMA
data: 2020-01-24 17:30
miejsce: Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej, Leszno, ul. Krótka 4
bilety: KUP BILET
 

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.

Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Kabaret Nowaki
artyści:
Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg
Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lesznie

kiedy
2020-01-17 20:00
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-24 17:30
miejsce
Aula Wyższej Szkoły...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-24 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-24 19:00
miejsce
Dom Kultury w Górze, Góra, ul....
wstęp biletowany